XXIX KLUBOWA WYSTAWA DOGÓW NIEMIECKICH 2016

SĘDZIOWIE:


Andras Korozs (Węgry) - błękitne
Manuel Martinez (Hiszpania) - czarne i arlekiny
Gerard Mignot (Francja) - żółte i pręgowane

WYNIKI:


I BEST IN SHOW - CORAL Koloru Bursztynu, wł. Krzysztof Zagórski
II BEST IN SHOW - PENELOPE Margarejro, wł. Agnieszka Sroczyńska
III BEST IN SHOW - Być Może FASTRYGA, wł. Beata Kucharczyk


BIS Junior:


Miejsce I - HUGH HEFNER Maczupikczu, wł. Katarzyna Żychowicz-Żabowska
Miejsce II - KLEMENTYNKA z Kuźni Napoleońskiej, wł. Andrzej Kostek
Miejsce III - ADELAJDA Fortefortissimo, wł. Joanna Bach


BIS Weteran:


Miejsce I - MICHELLE MA BELLE Balao, wł. Magdalena Ślusarczyk
Miejsce II - ELECTRA Margarejro, wł. Agnieszka Sroczyńska
Miejsce III - TOSCA-C Jag-Sza, wł. Krzysztof Zagórski


BIS Młodszych Szczeniąt:


Miejsce I - Big Dope ELDAN, wł. Barbara Kosa (Węgry)
Miejsce II - BLASK Fortefortissimo, wł. Joanna Bach
Miejsce III - BIAGIOTTO Michał Anioł, wł. Sylwester Beczak


BIS Szczeniąt:


Miejsce I - VALENTINO Margarejro, wł. A. Sroczyńska, D. Walczak
Miejsce II - BLUEBERRY Remegnum, wł. Katarzyna Dreger
Miejsce III - CAMPARI Fera's Sun Dogs, wł. Małgorzata Brandt


BIS Klasy Honorowej:


Miejsce I - ESTIMA Margarejro, wł. Agnieszka Sroczyńska
Miejsce II - ANBAR Koloru Bursztynu, wł. Mariusz Pawlak

Najlepsza Hodowla - Żółte/Pręgowane:


Miejsce I - Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ, wł. Joanna Mróz-Gabrysiak

Najlepsza Hodowla - Arlekiny/Czarne:


Miejsce I - MARGAREJRO, wł. Agnieszka Sroczyńska
Miejsce II - BYĆ MOŻE, wł. Beata Kucharczyk
Miejsce III - MODRY EFEKT, wł. Agnieszka Sowa-Halicka

Najlepsza Hodowla - Błękitne:


Miejsce I - MARGAREJRO, wł. Agnieszka Sroczyńska

BIS Hodowli - Najlepsza hodowla sposórd wszystkich kolorów:


Miejsce I - MARGAREJRO (błękitne), wł. Agnieszka Sroczyńska

Najlepszy Reproduktor:


Miejsce I - HASHICH de la Benjamine, wł. Agnieszka Sroczyńska

Najlepsza Para Hodowlana:


Miejsce I - CORAL & COMELY BIJOU Koloru Bursztynu, wł. Krzysztof Zagórski
Miejsce II - E-JAN SERCE & T-JOLENE Moloseum, wł. Dorota Kukla
Miejsce III - ACHILLE-A & ORCHIDEA SELVAGGIA Armada, wł. Salvatore Martina (Włochy)

PEŁNE WYNIKI Z WYSTAWY: