XXII KLUBOWA WYSTAWA DOGÓW NIEMIECKICH 2009

SĘDZIOWIE:


Robert Blumel (Austria) - błękitne
Miklos Levente (Węgry) - żółte i pręgowane
Linda van der Vijver (Holandia) - arlekiny i czarne

WYNIKI:


I BEST IN SHOW - BIŻU Persimo, wł. Patrycja Victorini
II BEST IN SHOW - USHER von Gigantic Blau, wł. Janos Papp (Węgry)
III BEST IN SHOW - UNA AMOR Ego, wł. Julia Kwaszkiewicz



BIS Junior:


Miejsce I - GORAYA Obrowska Tradycja, wł. Hanna Faluta
Miejsce II - TIGER-C FOR ANA Jag-Sza, wł. Anna Dunaj
Miejsce III - NANCY Moloseum, wł. Dorota Kukla


BIS Weteran:


Miejsce I - ASZRA Modry Efekt, wł. Agnieszka Sowa-Halicka
Miejsce II - ACANTA Pamador, wł. Piotr Mikuć
Miejsce III - FLAMENCO Korona Borealis, wł. Monika Kuśmirek


BIS Baby:


Miejsce I - JARMILLA Modry Efekt, wł. Agnieszka Sowa-Halicka
Miejsce II - NIESAMOWITA TOŚKA Oregon, wł. Marta Szymańska
Miejsce III - ALPINA-D Jag-Sza, wł. Urszula Bugała


BIS Szczeniąt:


Miejsce I - CIRILO Drużyna Marzeń, wł. Monika Białek
Miejsce II - KALOO LILIROSE Balao, wł. Anna Pyziak
Miejsce III - WOLKA SATO Ego, wł. Julia Kwaszkiewicz


Najlepsza Hodowla - Błękitne/Czarne:


Miejsce I - MARGAREJRO, wł. Agnieszka Sroczyńska
Miejsce II - Z BŁĘKITNYCH WYDM, wł. Jadwiga Rogowska
Miejsce III - Z GARDEMINKI, wł. Ewa Kozłowska

Najlepsza Hodowla - Żółte/Pręgowane:


Miejsce I - Z MARCYPORĘBY, wł. Małgorzata Kozubek
Miejsce II - UNIVERS, wł. Anna Łochyńska
Miejsce III - JAG-SZA, wł. Jadwiga Szłapka

Najlepsza Hodowla - Arlekiny/Czarne:


Miejsce I - OREGON, wł. Małgorzata Sowińska
Miejsce II - ARHUS, wł. Alicja Mech
Miejsce III - ATHENEUM, wł. Aneta Kołodziejczyk

Najlepsza Suka Hodowlana:


Miejsce I - ASZRA Modry Efekt, wł. Agnieszka Sowa-Halicka
Miejsce II - HALUCYNACJA Korona Borealis, wł. Monika Kuśmirek
Miejsce III - VICOMTESSE des Terres de la Rairie, wł. Jadwiga Szłapka

Najlepszy Reproduktor:


Miejsce I - BUGATTI des Terres de la Rairie, wł. Jadwiga Szłapka
Miejsce II - YURIY Moloseum, wł. Dorota Kukla
Miejsce III - URACHO LAMBORGINI des Terres de la Rairie, wł. Jadwiga Szłapka

Najlepsza Para Hodowlana:


Miejsce I - GORAYA Obrowska Tradycja & BOHUN Obrowska Tradycja, wł. Hanna Faluta
Miejsce II - EMANUELA z Marcyporęby & HUGO z Marcyporęby, wł. Małgorzata Kozubek
Miejsce III - LEALTA Arhus & LEGO Arhus, wł. Alicja Mech & Dorota Retecka


PEŁNE WYNIKI Z WYSTAWY: