XXI Klubowa Wystawa Doga Niemieckiego

SĘDZIOWIE:

Milan Stourac (Rep. Czeska) - błękitne

Gerard Mignot (Francja) - żółte i pręgowane

Viktor Rauhoffer (Węgry) - arlekiny i czarne


WYNIKI:

I BEST IN SHOW - BOREE ATOS d'Iskandar, wł. Zana Grad (Słowenia)

II BEST IN SHOW - ARABESKA AL ROSSA Persimo, wł. Monika Kowlaczyk

III BEST IN SHOW - GALADRIELL Margarejro, wł. Agnieszka Sroczyńska

  

BIS Junior:

Miejsce I - LEIT MOTIV de Ayalga, wł. Olimpia Wścisło

Miejsce II - LEGAL LESER Univers, wł. Anna Łochyńska

Miejsce III - HOLLY Moloseum, wł. Marta Strzelecka

  

BIS Weteran:

Miejsce I - JASMIN Medium, wł. Anna Pyziak

Miejsce II - CASSANDRA Oregon, wł. Małgorzata Sowińska

 

BIS Baby:

Miejsce I - RAINBOW Magiczne Koło, wł. Jolanta Rajkowska & Iwona Warzocha

Miejsce II - TOSCA-C Jag-Sza, wł. Krzysztof Zagórski

Miejsce III - ELSHAZIRA Margarejro, wł. Sławomir Nowak

  

BIS Szczeniąt:

Miejsce I - GENOWEFA z Marcyporęby, wł. Marzena Kipiel-Sztuka

Miejsce II - ARWENA Magnum Ignotum, wł. Karol Krzeszowski

Miejsce III - BASANGA Platinum, wł. Anna Krasoń

  

Najlepsza Hodowla - Błękitne/Czarne:

Miejsce I - MODRY EFEKT, wł. Agnieszka Sowa-Halicka

Miejsce II - MARGAREJRO, wł. Agnieszka Sroczyńska

Miejsce III - Z BŁĘKITNYCH WYDM, wł. Jadwiga Rogowska


Najlepsza Hodowla - Żółte/Pręgowane:

Miejsce I - Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ, wł. Joanna Mróz-Gabrysiak

Miejsce II - Z MARCYPORĘBY, wł. Małgorzata Kozubek

Miejsce III - DES TERRES DE LA RAIRIE, wł. Marie Jose Labrousse


Najlepsza Hodowla - Arlekiny/Czarne:

Miejsce I - EGO, wł. Julia Kwaszkiewicz

Miejsce II - OREGON, wł. Małgorzata Sowińska

Miejsce III - FROM VALVASOR'S LAND, wł. Slavi Pors


Najlepsza Suka Hodowlana:

Miejsce I - ASZRA Modry Efekt, wł. Agnieszka Sowa-Halicka

Miejsce II - VENEZIA du Domaine de l'Ange Noir, wł. Julia Kwaszkiewicz

Miejsce III - CASSANDRA Oregon, wł. Małgorzata Sowińska


Najlepszy Reproduktor:

Miejsce I - URACHO LAMBORGINI des Terres de la Rairie, wł. Jadwiga Szłapka


Najlepsza Para Hodowlana:

Miejsce I - OPERA Czarnoksiężnik z Archipelagu & LEIT MOTIV de Ayalga, wł. Olimpia Wścisło

Miejsce II - CZARINA Modry Efekt & CAIRO Modry Efekt, wł. Agnieszka Sowa-Halicka & Grzegorz Urbanek

Miejsce III - AMORETKA z Kuźni Napoleońskiej & HIPOGRYF Korona Borealis, wł. Anna Bączyk-Kostrzewa


PEŁNE WYNIKI Z WYSTAWY: