Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I wystawa Klubowa - 21.09.14 Łódź
#1
Wyniki:

Dog niemiecki arlekin (21)
Sędzia: Gyorgy Hartmann (H)


PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1 - Być Może FIKANDER - I wo, Naj. mł. szczenie

Klasa młodzieży
2 - JEFFERSON Delta Velorum - II bdb
3- SCHMUCKSTÜCKS ADAMO La Componella - I bdb

Klasa otwarta
4- HANS KLOSS Arhus - I bdb

 
Klasa championów
5- D'ARTAGNAN ze Smoczego Raju - I dosk, CWC, Zw. Wystawy Klubowej

Klasa honorowa
6- MARCELLO Moloseum –dosk.1, III BIS Honorów

SUKI
Klasa szczeniąt

7- PEPER Obrowska Tradycja - I wo, Naj. Szczenię

Klasa młodzieży
8 -DRAZETKA Czar Olbrzyma - II dosk
9- OPIUM Obrowska Tradycja - III bdb
10-TIGRA Lanquesco - I dosk, Mł. Zw.Wystawy Klubowej, Naj.Junior

Klasa pośrednia
11 -KRESPO Mysliwi Mgieł - II dosk
12-NEFRA Obrowska Tradycja - I dosk, CWC

Klasa otwarta
13 -AVERA Rob Dog - I dosk, CWC,  Zw.Wystawy Klubowej,
14-Drusilla Deliyah Atheneum Alter Idem - III dosk
15-EBOLA Mysliwi Wodana - IV bdb
16-KSENIA Arhus - II dosk

 
Klasa championów
17-KREMÓWKA Arhus I dosk, CWC


Klasa honorowa
18 - AKIRA AKRA Serenczas - II dosk
19- BESTLA Mały Smok - III dosk
20- DHALIA Oregon - I dosk  BIS Honor I

Klasa weteranów

21-CAPIRINHA z Domu Etny - I dosk, Naj. Weteran, BIS weteran II
 

Dog niemiecki czarny (37)
Sędzia: Gyorgy Hartmann (H)

PSY


Klasa młodszych szczeniąt
22- Byc Moze FAFEL - I wo, Naj.Młodsze Szczenię, II BIS Młodszych Szczeniąt

Klasa młodzieży
23 - DIDIER Moloseum II dosk
24 - OMEN Obrowska Tradycja I dosk, Mł.Zw.Wystawy Klubowej

Klasa pośrednia
25 –ACTROS vom Hollenweg - I dosk CWC
26- ALTER EGO Remegnum - III dosk
27- KAJMAN Mysliwi Mgieł - II dosk
28- Moonspel With red Ribbon - IV dosk

Klasa otwarta
29 -Alano's Shtat Olaf Corleone - I dosk, Zw.Wystawy Klubowej, BOS
30-INFERNO von Wiederholz - II dosk

Klasa championów

31 - LORD Psy Przyszłości II dosk
32- ODYSSEUS Oregon - III dosk
33- NATAN Oregon – I dosk, CWC

Klasa honorowa

34- T'Amo z Archipelagu Magiczne Koło - I dosk

Klasa weteranów
35-ACAN ze Smoczego Raju - I dosk, Naj.Weteran, III BIS Weteranów

SUKI
Klasa młodszych szczeniąt

36- UMBERTO ECO La Componella - I wo

Klasa szczeniąt
37 - BOADICEA Donum Dei - I wo, Naj.Szczenię, III BIS Szczeniąt

Klasa młodzieży
38 -FANTAZJA Mysliwi Wodana - dosk
39- IRINA du Jardin de l'Olympe IV dosk
40- JAQUELINN Delta Velorum - I dosk,
Mł.Zw.Wystawy Klubowej,  Naj.Junior,  BOB,  II BIS Junior,  II BIS
41- JEANNETTE Delta Velorum - II dosk
42- TRINITY Lanquesco - III dosk

Klasa pośrednia
43 -ANYBODY SEEN MY BABY Remegnum - II dosk
44- KARINA Myśliwi Mgieł - I dosk, CWC, Zw.Wystawy Klubowej
45-KAYLA Margarejro nb
46- Kharmis Grettchen -  dosk
47- RIVOLTA Lanquesco no
48- RUMBA Lanquesco III dosk
49-SOPHIA LOREN La Componella - IV dosk

Klasa otwarta
50 - Origami Lanquesco no
51-RASHAMBA Polaris - II dosk
52-RESEDA Modry Efekt - I dosk, CWC
53-SHANIA TWEIN Frankidogi db

Klasa championów
54 - DONATELLA Black Blue Moon - III dosk
55- Drobinka Maczupikczu - II dosk
56- OPHRA vom Schloß Laupheim - I dosk, CWC

Klasa honorowa
57 - IMAGINATION La Componella - II dosk
58- Michelle Ma Belle Balao - I dosk, II BIS Honorów
Odpowiedz
#2
Błękitne
Sędzia: Milan Štourač
 
psy
Mł.  Szczeniąt
59.CAMARO Monstres Blues:  obiecujaca2
60.CLOONEY Monstres Blues:  vo 1 Najlepsze Ml. Szczenie
 
Szczeniąt
61 .LEO Patland: o2
62.MADRAS Z Hugowej Ferajny: vo1
 
Młodzieży
63.BAYLEE  MOLOSEUM: dosk.1  Ml. Zw Wystawy Klubowej
64.SIM SALA BIM Modry Efekt: dosk.2
 
 Pośrednia
65.ALWIN Monstres Blues (FCI):  nb
 
Otwarta
66.DORIANO-B DELLA BAIA AZZURRA: dosk. 1 CWC
67.GANGSTA'S PARADISE Balao: dosk. 2
68.Hantaro de la Benjamine: dosk .3
 
Championów
69.DON DIEGO-B della Baia Azzurra: dosk.2
70.Kadmos z Gardeminki FCI: dosk.1 CWC. Zw.Wystawy Klubowej, BOS
 
 Suki
Mł.  Szczeniąt
71.BLUE ANGEL  MGLISTE  SPOJRZENIE : vo1
 
Szczeniąt
72.CLOUDI DE LAS TRES CES: vo1, Najlepsze Szczenie, BIS II szczeniat
73.LIVIA Patland: obiecujaca
74.LUNA Patland: obiecujaca
75.MALINA Z Hugowej Ferajny: nb
76.Only You Margarejro : vo2
 
Młodzieży
77.Blanche Moloseum: dosk.3
78.Bobbie Moloseum: dosk.1 Ml.Zw.Wystawy Klubowej
79.DZWONECZEK Moloseum: dosk.2
80.NEDEA z Gardeminki: bdb 4
 
Pośrednia
81.Belladonna z Błękitnych Wydm: dosk.2
82.FERRARI von den Elf Quellen dosk.3
83.Z-JULIETTE Moloseum dosk.1, CWC, Zwyc Wystawy Klubowej. BOB, BIS III
 
Otwarta
84.ALICANTE Monstres Blues: dosk.2
85.BANANKA z Błękitnych Wydmbdb.3
86.PRIMULA Myszatka: dosk.1, CWC
 
Championów
87.CARMEN Nubes: dosk.2
88.XSARA-ISKIERKA z Błękitnych Wydm: dosk.1, CWC
 
Weteranów
89.AKWAMARYNA Z Hugowej Ferajny: dosk.2
90.Frida z Gardeminki: dosk 1, Najlepszy Weteran, BIS I weteran
Odpowiedz
#3
Dog niemiecki żółty
Sędzia:  Milan Štourač
 
psy
Klasa młodzieży
114. IT XARO du Bois du Chant des Rossignols Idosk., Mł. Zw.Wystawy Klubowej, Naj Junior BIS I Junior , BIS I Wystawy
 
Klasa pośrednia
115.VINCENT VEGA Flosculi St. Fraciscus dosk.1 CWC
 
Klasa otwarta
116.HARLEY Des Terres De La Rairie dosk.1, CWC, Zw.Wystawy Klubowej

Klasa championów
117.ANGEL Diablo Great Dane dosk.2
118.ARACHID z Mafijnego Grodu dosk.1 CWC
119.EGRI BIKAVER Jantarowa Saga dosk.3
 
Dog niemiecki żółty suki
Klasa młodszych szczeniąt
120.BAJKA Beautiful Great Dane wo 1 Najlepsze Mł. Szczenie BIS I Mł. Szczeniat
 
Klasa młodzieży
121.CALYPSO Splendoria Vratislavia dosk.1 Mł. Zw.Wystawy Klubowej BOS
122.I MORELE z Kuźni Napoleońskiej dosk.3
123.INTIMISSIMI z Kuźni Napoleońskiej dosk.4
124.NANANA Korona Borealis dosk.2
 
Klasa pośrednia
125.DALIA z Białołęki Dworskiej dosk.2
126.VALENTINE Flosculi St. Franciskus dosk. 1 CWC, Zw.Wystawy Klubowej
 
Klasa otwarta
127.ABU DHABI Diablo Great Dane nb
128.AMERYKAŃSKA WHISKEY Fera’s Sun Dogs dosk.1 CWC
129.GOLDFEVER Balao db
130.Hipogryf DAMA KIER nb
131.VALERIA-F del Piccolo Jigo dosk.2
 
Klasa championów
132.LAYLA Flosculi St. Franciscus dosk.1 CWC
 
Klasa weteranów
133.WITAMINA-M z Kuźni Napoleońskiej nb
 

Dog niemiecki pręgowany
Sędzia:  Milan Štourač
psy
Klasa szczeniąt/Puppy Class
91. FORSAYTH Gigantos wo1 Najlepsze Szczenie BIS Szczeniąt I
92.FUX Safanger: wo2
Klasa młodzieży/Junior Class
93.CONCERTO SplendoriaVratislavia dosk.1, Mł. Zw.Wystawy Klubowej
 
Klasa otwarta/Open Class
94.DUBLIN Gigantos: dosk.3
95.FALCO Corine Bene Te: dosk1 CWC
96.HERBATNIK z Kuźni Napoleońskiej: dosk.2
 
Klasa championów/Champion Class
97.FIGOWIEC z Kuźni Napoleońskiej: dosk1 CWC, Zw.Wystawy Klubowej
98.ZEUS Axedius: dosk.2
 
Dog niemiecki pręgowany suki
Klasa szczeniąt/Puppy Class
99.JEŻYNA z Kuźni Napoleońskiej wo1

Klasa młodzieży/Junior Class
100.BAHIRA Qwirynus  doskonała
101.BALBINA Stagra Dog doskonała
102.BATUMI Qwirynus dosk.2
103.BUSHRA Qwirynus doskonała
104.GREAT STAR Corine Bene Te dosk.3
105.IGRASZKA z Kuźni Napoleońskiej dosk. 1 Mł. Zw.Wystawy Klubowej
 
Klasa pośrednia/Intermediate Class
106.BEFANA Axedius dosk.1, CWC Zw.Wystawy Klubowej
107.PRIMA APRILIS Univers dosk.2
 
Klasa otwarta/Open Class
108.ANYŻÓWKA Fera’s Sun Dogs dosk.1 CWC
109.BIBIANA Euro Power nb
110.FIONA Corine Bene Te dosk.3
111.SALAMANCA Flosculi St. Franciscus dosk.2
 
Klasa championów/Champion Class
112.AL. MADINA Diablo Great Dane dosk.1 CWC
113.OHANA OBRA Univers nb
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości