Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 63
» Najnowszy użytkownik: Małgorzataodb
» Wątków na forum: 16
» Postów na forum: 41

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 3 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 3 Gość(i)

Ostatnie wątki
WDS 2017 Lipsk
Forum: Wystawy w Polsce i zagraniczne
Ostatni post: Justyna Duszynska
11-13-2017, 09:45 PM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 469
IV wystawa Klubowa - 13.0...
Forum: Wystawy Klubowe
Ostatni post: Justyna Duszynska
04-02-2017, 06:41 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
III wystawa Klubowa - 29....
Forum: Wystawy Klubowe
Ostatni post: Justyna Duszynska
04-02-2017, 06:36 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
II wystawa Klubowa - 01.0...
Forum: Wystawy Klubowe
Ostatni post: Justyna Duszynska
04-02-2017, 06:34 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
I wystawa Klubowa - 21.09...
Forum: Wystawy Klubowe
Ostatni post: Justyna Duszynska
04-02-2017, 05:59 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 54

 
  WDS 2017 Lipsk
Napisane przez: Justyna Duszynska - 11-09-2017, 04:54 PM - Forum: Wystawy w Polsce i zagraniczne - Odpowiedzi (10)

ARLEKINY PSY
sędzia  Horst Fichbach

Klasa szczeniąt


[Obrazek: harlepup.JPG]


Klasa młodzieży

[Obrazek: harlejun.JPG]


Klasa pośrednia

[Obrazek: harleint.JPG]

Klasa otwarta

[Obrazek: harleop.JPG]

Klasa championów

[Obrazek: harlechamp.JPG]

Klasa weteranów

[Obrazek: harlevet.JPG]

Wydrukuj tę wiadomość

  III wystawa Klubowa - 29.05.16 Leszno
Napisane przez: Justyna Duszynska - 04-02-2017, 06:36 PM - Forum: Wystawy Klubowe - Brak odpowiedzi

....

Wydrukuj tę wiadomość

  II wystawa Klubowa - 01.05.15 Łódź
Napisane przez: Justyna Duszynska - 04-02-2017, 06:34 PM - Forum: Wystawy Klubowe - Brak odpowiedzi

Wyniki:

Wydrukuj tę wiadomość

  I wystawa Klubowa - 21.09.14 Łódź
Napisane przez: Justyna Duszynska - 04-02-2017, 05:52 PM - Forum: Wystawy Klubowe - Odpowiedzi (2)

Wyniki:

Dog niemiecki arlekin (21)
Sędzia: Gyorgy Hartmann (H)


PSY
Klasa młodszych szczeniąt
1 - Być Może FIKANDER - I wo, Naj. mł. szczenie

Klasa młodzieży
2 - JEFFERSON Delta Velorum - II bdb
3- SCHMUCKSTÜCKS ADAMO La Componella - I bdb

Klasa otwarta
4- HANS KLOSS Arhus - I bdb

 
Klasa championów
5- D'ARTAGNAN ze Smoczego Raju - I dosk, CWC, Zw. Wystawy Klubowej

Klasa honorowa
6- MARCELLO Moloseum –dosk.1, III BIS Honorów

SUKI
Klasa szczeniąt

7- PEPER Obrowska Tradycja - I wo, Naj. Szczenię

Klasa młodzieży
8 -DRAZETKA Czar Olbrzyma - II dosk
9- OPIUM Obrowska Tradycja - III bdb
10-TIGRA Lanquesco - I dosk, Mł. Zw.Wystawy Klubowej, Naj.Junior

Klasa pośrednia
11 -KRESPO Mysliwi Mgieł - II dosk
12-NEFRA Obrowska Tradycja - I dosk, CWC

Klasa otwarta
13 -AVERA Rob Dog - I dosk, CWC,  Zw.Wystawy Klubowej,
14-Drusilla Deliyah Atheneum Alter Idem - III dosk
15-EBOLA Mysliwi Wodana - IV bdb
16-KSENIA Arhus - II dosk

 
Klasa championów
17-KREMÓWKA Arhus I dosk, CWC


Klasa honorowa
18 - AKIRA AKRA Serenczas - II dosk
19- BESTLA Mały Smok - III dosk
20- DHALIA Oregon - I dosk  BIS Honor I

Klasa weteranów

21-CAPIRINHA z Domu Etny - I dosk, Naj. Weteran, BIS weteran II
 

Dog niemiecki czarny (37)
Sędzia: Gyorgy Hartmann (H)

PSY


Klasa młodszych szczeniąt
22- Byc Moze FAFEL - I wo, Naj.Młodsze Szczenię, II BIS Młodszych Szczeniąt

Klasa młodzieży
23 - DIDIER Moloseum II dosk
24 - OMEN Obrowska Tradycja I dosk, Mł.Zw.Wystawy Klubowej

Klasa pośrednia
25 –ACTROS vom Hollenweg - I dosk CWC
26- ALTER EGO Remegnum - III dosk
27- KAJMAN Mysliwi Mgieł - II dosk
28- Moonspel With red Ribbon - IV dosk

Klasa otwarta
29 -Alano's Shtat Olaf Corleone - I dosk, Zw.Wystawy Klubowej, BOS
30-INFERNO von Wiederholz - II dosk

Klasa championów

31 - LORD Psy Przyszłości II dosk
32- ODYSSEUS Oregon - III dosk
33- NATAN Oregon – I dosk, CWC

Klasa honorowa

34- T'Amo z Archipelagu Magiczne Koło - I dosk

Klasa weteranów
35-ACAN ze Smoczego Raju - I dosk, Naj.Weteran, III BIS Weteranów

SUKI
Klasa młodszych szczeniąt

36- UMBERTO ECO La Componella - I wo

Klasa szczeniąt
37 - BOADICEA Donum Dei - I wo, Naj.Szczenię, III BIS Szczeniąt

Klasa młodzieży
38 -FANTAZJA Mysliwi Wodana - dosk
39- IRINA du Jardin de l'Olympe IV dosk
40- JAQUELINN Delta Velorum - I dosk,
Mł.Zw.Wystawy Klubowej,  Naj.Junior,  BOB,  II BIS Junior,  II BIS
41- JEANNETTE Delta Velorum - II dosk
42- TRINITY Lanquesco - III dosk

Klasa pośrednia
43 -ANYBODY SEEN MY BABY Remegnum - II dosk
44- KARINA Myśliwi Mgieł - I dosk, CWC, Zw.Wystawy Klubowej
45-KAYLA Margarejro nb
46- Kharmis Grettchen -  dosk
47- RIVOLTA Lanquesco no
48- RUMBA Lanquesco III dosk
49-SOPHIA LOREN La Componella - IV dosk

Klasa otwarta
50 - Origami Lanquesco no
51-RASHAMBA Polaris - II dosk
52-RESEDA Modry Efekt - I dosk, CWC
53-SHANIA TWEIN Frankidogi db

Klasa championów
54 - DONATELLA Black Blue Moon - III dosk
55- Drobinka Maczupikczu - II dosk
56- OPHRA vom Schloß Laupheim - I dosk, CWC

Klasa honorowa
57 - IMAGINATION La Componella - II dosk
58- Michelle Ma Belle Balao - I dosk, II BIS Honorów

Wydrukuj tę wiadomość

  IV wystawa Klubowa - 13.05.17 Łódź
Napisane przez: Justyna Duszynska - 04-02-2017, 05:41 PM - Forum: Wystawy Klubowe - Odpowiedzi (1)

[Obrazek: 1bbbb.jpg?1487015404]

Wydrukuj tę wiadomość